سامسونگ اس 24 رنگ بندی جذاب

رونمایی رسمی از سری گلکسی S24 سامسونگ


سامسونگ رسماً گلکسی S24 ،S24 پلاس و S24 اولترا را با تمرکز بر قابلیت‌های هوش مصنوعی معرفی کرد. 

یکی از جذاب‌ترین ویژگی‌های هوش مصنوعی سری گلکسی اس ۲۴ با نام Circle to Search معرفی شد. این قابلیت از طریق نگه‌داشتن دکمۀ مجازی هوم فعال می‌شود و به شما اجازه می‌دهد تا دور هر محتوایی دایره بکشید، آن را هایلایت کنید و نتایج جستجوی مربوط به آن را با کمک گوگل ببینید.

قابلیت جذاب بعدی Generative Edit نام دارد که از هوش مصنوعی برای ویرایش تصاویر استفاده می‌کند. 

ویژگی جذاب بعدی با نام Instant Slow-Mo معرفی شد. با این ویژگی، هرگاه در اپ Gallery یک ویدئو پخش کنید، می‌توانید انگشت خود را روی صفحه نگه دارید، تا آن را به حالت اسلوموشن دربیاورید. البته این ویژگی ویدئو را ویرایش نمی‌کند و فقط اجازه می‌دهد بخش‌هایی از آن را به‌صورت آهسته و با نرخ فریم بالاتر ببینید.

Transcript Assist و Note Assist دو ویژگی مجزا بر پایۀ فناوری هوش مصنوعی گلکسی هستند که کاربردی مشابه به یکدیگر دارند. Note Assist به کاربر اجازه می‌دهد خلاصۀ متون طولانی را در اپلیکیشن Samsung Notes دریافت کند.

در سوی دیگر، Transcript Assist از هوش مصنوعی و فناوری تبدیل گفتار-به-متن برای تولید رونوشت، خلاصه‌سازی و ترجمۀ فایل‌های صوتی در اپ‌هایی مثل Voice Recorder استفاده می‌کند.

در انتها به قابلیت Live Translate اشاره شد که برای تماس‌های تلفنی کاربرد دارد و به شما اجازه می‌دهد با هر کسی به هر زبانی صحبت کنید و حرف‌ها را به‌شکل دوطرفه ترجمه کنید. 

این کار هم به‌صورت کلامی و هم متنی صورت می‌گیرد و می‌توانید برای هر مخاطب، یک زبان خاص تعیین کنید تا در مکالمه به‌صورت پیش‌فرض از آن زبان برای ترجمه استفاده شود:

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

Leave a comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *